Papildus ziema/vasara effekts matracim

Papildus ziema/vasara effekts matracim
Noliktavā
Preci var saņemt 24. augustā (veicot pasūtījumu)
Standarta cena
28.46 €

Pirms pasūtat lūdzu pārliecinaties vai Jūsu matracim jau tāda opcija nav iekļauta pamat sastāvā.

Kokvilna ir gaisa caurlaidīgs materiāls, kas saskarē ar ķermeni ir mīksts un patīkams, tāpēc kokvilnu izmanto matraču virskārtā. Ja matracis no vienas puses ir polsterēts ar vilnu, bet no otras puses – ar kokvilnu, apgrieziet matraci vasarā ar kokvilnas pusi uz augšu. Tas nodrošinās labāku gaisa caurlaidību un padarīs guļvietu vēsāku, veicinās mitruma regulēšanu, mikroklimata veidošanu, un aizsargā pārvalku no citu pildījumu raupjuma.

Vilna ir silts, mīksts un gaisa caurlaidīgs materiāls, kas uzsūc mitrumu, taču nešķiet valgs, tam pieskaroties. Šo īpašību dēļ vilna ir iecienīts materiāls, ko izmanto matraču virskārtā, kas atrodas vistuvāk ķermenim. Vilna tiek izmantots kā siltinātājs “ziemas” matrača pusei Ja matracis no vienas puses ir polsterēts ar vilnu, bet no otras puses – ar kokvilnu, apgrieziet matraci ziemā ar vilnas pusi uz augšu – guļvieta būs siltāka un mitrums tiks labi regulēts. Ķīmiski neapstrādātās, dabīgās vilnas šķiedras satur dzīvnieku vasku – lanolīnu. Izšķīstot siltuma iedarbībā lanolīns spēj nonākt ādā sniedzot terapeitisku ietekmi. Tas stimulē asinsriti, noņem sāpes. Vilnas drāna sniedz siltu klimatu miegam.

Papildus effekts ziema/vasara var tikt iestrādāts jebkurā atsperu un bezatsperu matrača modelī. Tas ietver papildus dabīgas kokvilnas slāni 5 mm vasaras pusē, kas dod dzesēšanas efektu un lielāku gaisa cirkulāciju. Ziemas pusē tiek pielietots aitas vilnas slānis 5mm, kurš radīs maiguma un siltuma effektu Jūsu matracim.

Svarīgi
Meklēt
maminuklubs logo
mammauntetiem logo
aminata logo
kveila logo
papakarlo logo
salidzini logo
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
to top