Гарантия и право отказа

Visām piedāvātajām precēm ir ražotāja garantija. Ražotāja noteiktais garantijas termiņš dažādām precēm ir atšķirīgs, minimālais termiņš ir 12 mēneši. Precīzs garantijas termiņš uzrādīts pasūtījuma apstiprinājumā, vai rēķinā, ko Jūs saņemat kopā ar preci.

 

Ražotāja garantijas nosacījumi ir spēkā, ja Tu vari uzrādīt:

* pirkuma rēķinu, vai pirkumu apliecinošu dokumentu.

Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā, ja:

* bojājums radies dabas stihijas dēļ (plūdi, vētra, zibens spēriens, ugunsgrēks, zemestrīce).

 

Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pērdevējam. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta.

14 dienu atteikuma tiesības var piemērot tikai attālinātam pirkumam!

Ievēro - atteikuma tiesības nedarbojas:

* ja Jums ir bijusi iespēja apskatīt preci pirms iegādes

* ja Jūsu pirkums nav standarta, bet ir personalizēts (izmai'ņas konstrukcijā, nestandarta izmērs, personalizēts tonis, apdare utt.)

* atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

* Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā www.kokagultas.lv nosaka Latvijas Republikas 2002.gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu".

Vispārīgos noteikumus par patērētāju tiesībām un pienākumiem lasi šeit.

Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu, lasi šeit. 

Важно
Поиск
maminuklubs logo
mammauntetiem logo
aminata logo
kveila logo
papakarlo logo
salidzini logo
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
to top